OBM Asansör

Hakkımızda

Hakkımızda

OBM Asansör; Yapılara deger ve konfor katar...

HAKKIMIZDA
21.YIL Başarıyı yakalamamızın sırrı, bize duyduğunuz güvendir. Firmamız, 1992 yılından bugüne, yüksek teknoloji ürünü olan VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı, tam otomatik kat ve kabin kapılı, simplex, dublex, triplex kumanda sistemli, şahıs, yük, servis, araç, sedye ve panoromik tipte makina veya hidrolik tahrikli ya da makina dairesiz asansörler ve yürüyen merdivenlere ait malzemelerin imalatı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini yürütmektedir.

VİZYONUMUZ
Binalarda katlar arası taşıma sistemleri tesis eden firmamız , ürettiği kaliteli ürün ve hizmetler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu ilkemiz çerçevesindetemel değerlerimiz aşağıdaki şekilde belirtilmiştir.

Müşteri isteklerini, ilk defasında ve her defasında karşılamayı ,* Kalite,Teknoloji, verimlilik ve şirket performansı açısından sürekli bir gelişme ve iyileşme bilincinde bir firma olmayı,* Yeniliklere açık bir firma olmak , sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini kullanarak üstün teknolojik özelliklerde maliyet-performans etkin özgün çözümler sunmayı, * Yüksek güvenilirlik kriterleriyle uyumlu sistemler tasarlayıp, üretmeyi, * Tüm çalışanları ile birlikte katılımcı ve değişime açık bir ortam yaratmayı,* Müşterilerinin memnuniyetini arttırmayı, müşteri tatminini sağlama ve sürekli kılmayı,* Tüm faaliyet ve süreçlerinde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmeyi ilke edinmiştir.

Asansör Nedir?
Asansör yatay ve dikey olarak yük ve insan taşımak için kullanılan mekanik araçtır. Asansörün tarihi çok eski çağlara dayanmaktadır milattan önce 236 yılında yazılan kaynaklara göre, Roma’da yük kaldırmak için asansör benzeri makinalardan yararlanılmaktaydı. Bu bilgi Romalı mimar Vitarius’un M.Ö 236 yılında yazdığı eserde geçmektedir. Sekizinci yüz yılda Velayer, (Fransız mimarı), “ Uçan Mobilya ” ismiyle piyasaya ilk asansör girişimini sunmuş, Edoux isimli Fransız mühendisi de 1867’de yaptığı yeni tür kaldırma aracı yapmış ve bunun adını hala günümüzde kullanılan ‘’Asansör’’ koymuştur. Dikey ve yüksek binaların ve yapılması ile ilerleyen süreçte asansör kullanımı oldukça önemli bir hale gelmiştir. Asansör makine olarak Hidrolik ve Elektrikli olarak ikiye ayrılır.


Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Osman Yılmaz Mah. 621/1 Sk. No:5 Gebze/KOCAELİ

05462511752 - info@obmasansor.com