OBM Asansör

Yürüyen Merdiven Sistemleri

Yürüyen Merdiven
Yürüyen merdivenler, kullanım alanları oldukça geniş olan türden ürünlerdir. İnsanların yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde birçok farklı yere kolayca entegre edilebilirler. Bu merdivenlerin bulunduğu ortamlarda insanlar kısa mesafeleri çok zahmetsiz ve rahat bir şekilde geçerler.

Bu merdivenler birtakım elektriksel sistemler ve mekanizmalarla çalışarak aktive olurlar. Hangi ortamda bu ürünlere bir gereksinim varsa yürüyen merdivenleri tam ona uyumlu bir şekilde seçmek gereklidir.

Bunu yaparken ortamın tüm dinamikleri göz önüne alınmalı ve doğrudan ona yönelik olarak yürüyen merdiven sistemler hazırlanmalıdır. İsterseniz, teknolojik açıdan üst düzey nitelikleri bulunan bu ürünlerin temini konusunda firmamızdan destekler alabilirsiniz.

Yürüyen Merdiven Keşif Hizmetleri
Yürüyen merdiven sistemlerine çeşitli alanlarda yer vermeden önce mutlaka o alana özgü şekilde birtakım inceleme ve analizler yapılmalıdır. Firmamız bu merdiven sistemleri kapsamında tüm müşterilerine ücretsiz keşif hizmetleri de verebiliyor.

Uzman personellerimiz, yürüyen merdivenlerin entegre edileceği alanlara ilişkin birtakım gözlemler yapıyor ve durum hakkında birtakım planlamalar ortaya çıkarıyorlar. Bu sayede gerekli şekilde bir ön hazırlık yapılabilmiş oluyor.

Yürüyen Merdiven Tasarım Süreçleri
Keşif hizmetlerinden sonraki en önemli evre, ortamın dinamiklerine uygun şekilde birtakım çizimlerin yapılması ve prototiplerin oluşturulmasıdır. Bilgisayarlı bazı tasarım programlarından bu noktada gerekli destekler alınarak tüm sürece başarıyla bir yön verilebilir.

Firmamız bu yöndeki tüm çalışmaları başarıyla yerine getirebiliyor. 3D modelleme tekniğiyle önceden her şeyin nasıl olacağını uzman ekiplerimiz açıkça görebiliyorlar. Sonrasında ise gerçek üretime geçerek yürüyen merdivenler başarıyla tasarlanıyor.

Yürüyen Merdivenlerin Kurulum ve Montaj İşlemleri
Yürüyen merdiven sistemlerine ilişkin en önemli aşamalardan bir başkası da onların kurulum ve montaj işlemlerinin gerçekleştirileceği aşamadır. Bu süreçte de bizler önemli bir misyon üstlenerek, özel tasarı yürüyen merdivenlere yönelik kurulum işlemlerini büyük bir profesyonellikle yerine getirebiliyoruz.


Yürüyen Merdiven Sistemleri

Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Sitemizin herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.

Osman Yılmaz Mah. 621/1 Sk. No:5 Gebze/KOCAELİ

05462511752 - info@obmasansor.com